01
01
01
01
"Een museum in je huiskamer!"

Auction next door

Wij van Universe Next Door zijn ervan overtuigd dat iedereen van iets moois kan genieten. Maar een bezoek aan een museum is niet iedereen gegund.

Waarom zou dat de enige mogelijkheid zijn om iets moois te kunnen bekijken. Vanaf nu willen we u de kans bieden om van uw eigen huis een museum te maken.

Geen hoge toegangsprijzen en lange rijen voor wereldberoemde werken maar een comfortabele bank, je familie en vrienden in de buurt en een mooie blikvanger om de ruimte van iets moois te voorzien.

Waarom een veiling?

We hebben de afgelopen jaren een hoop mensen mogen ontmoeten met grenzeloos talent. Ze zijn in staat om prachtige dingen te maken die mensen met vreugde, ontroering of waardering te vervullen.

Een kunstenaar bestaat bij de gratie van zijn publiek en werk moet dan ook gezien om gewaardeerd te worden.

De geschiedenis geeft ons enorm veel voorbeelden van kunstenaars die hun grootsheid konden ontwikkelen door de ondersteuning van liefhebbers en wij willen deze traditie maar al te graag voort zetten!

Maar dit onderhouden en ontwikkelen van talent kost geld, en de prijskaartjes in kunstgallerijen zijn voor een gewone consument vaak te groot.

Tijd voor wat anders!

Onze veilingen zijn erop gericht prachtige blikvangers voor fatsoenlijke prijzen aan te bieden.

Hierdoor bent u in staat een kunstenaar te ondersteunen in zijn ontwikkeling en kunnen we een groot publiek kennis laten maken met het werk van kunstenaars.

Dit doen we op een laagdrempelige manier.

Onder het genot van een drankje en in een gezellige atmosfeer kunt u in alle rust de werken bekijken om hier vervolgens op te bieden.

Wij vinden dat de kunstenaar waar voor zijn geld verdiend, maar hier staat tegenover dat we ook u niet willen vergeten. De prijzen varieren per werk maar er is voor iedere portemonee wel iets te vinden.

Door een veiling wordt de prijs tussen deze twee uitersten eerlijk vastgesteld.

Wanneer?

Na het eerste succes van onze Auction Next kunnen we niet wachten om onze veiling opnieuw plaats te laten vinden. Als we weer genoeg werken bij elkaar hebben om ervoor te kunnen zorgen dat iedereen wel iets mee naar huis kan nemen zullen we onze tweede veiling in kunnen plannen. Houdt tot die tijd vooral onze Facebook in de gaten!